top of page

Pakume autoveotreileri renti nii lühikeseks ajaks kui pikaks perioodiks. Meie autoveotreilerid asuvad aadressil Heina tee 3, Aila küla, Saue vald, Harjumaa (Saue külje all). 

 

Autoveotreiler sobib väga hästi erinevate liiklusvahendite transportimiseks (lisaks autodele näiteks ka ATV-d jne), kuid ka mitmesuguste töövahendite vedamiseks (laadurid, muruniidukid jms).

 

Meie autoveotreilerid on hästi hooldatud ning tehniliselt väga heas seisukorras. Autoveotreilerite maksimaalne kandevõime on 1500 kg ja 2000 kg. Veetava sõiduki saab mugavalt autoveotreilerile laadida kaasasolevate pealesõidurampide ning vintsi abil (ühel treileril).

Autoveotreilerid on 7-kontaktiga ühenduspistikuga. Kui teie auto on 13-kontaktilise pistikupesaga, siis anname autotreileri rendil teile soovi korral kaasa vastava adapteri.

 

Pange tähele, et autoveotreileri vedamiseks on vaja E-kategooria juhiluba, kui autorongi (auto+autoveotreiler) täismass ületab 3500 kg.

MEIE AUTOVEOTREILERID

Autoveotreiler pidurite ja vintsiga

Platvormi mõõdud: 400x194 cm

Täismass: 2500 kg

Kandevõime: 2000 kg

Hind: 30 EUR/päev+km, kuni 4 tundi 25 EUR+km

Autoveo haagis

Kasti mõõdud: 400x200x30 cm

Täismass: 2000 kg

Kandevõime: 1500 kg

Lisainfo: Tegemist ei ole spetsiaalse autoveotreileriga, kuid see sobib ka autode, ATV-de jms vedamiseks. Otsa- ja  küljeluugid on allalastavad. Haagisel puudub vints.

Hind: 30 EUR/päev+km, kuni 4 tundi 25 EUR+km

AUTOVEOTREILER VÄLISMAAL KASUTAMISEKS

Meie autoveotreileriga saate soovi korral liikuda ka välisriikidesse (EL liikmesriigid). Kui autoveotreiler on vajalik väljaspool Eestit kasutamiseks, siis andke meile palun sellest eelnevalt teada ning anname teile kaasa kõik vajalikud dokumendid. Autotreileri rent Eesti-siseselt ja väljaspool Eestit kasutamisel on sama maksumusega.

MIKS VALIDA MEIE AUTOVEOTREILERI RENT

 • Meie autoveotreileri rendihinnad on soodsad ning pikemaajalise rendi korral on hinnad veelgi madalamad. Küsige alati autotreileri rendi personaalset pakkumist, kui autotreilerit pikemaks perioodiks vajate.
   

 • Meie autoveotreilerid on väga heas tehnilises seisukorras.
   

 • Autoveotreileri rentimine meie juures on lihtne ning sellega ei kaasne liigset bürokraatiat.
   

 • Autoveotreileri rent on eelnevalt kokku leppides võimalik ka väljaspool tööaega ning nädalavahetuseti.
   

 • Meil on sõbralik ja abivalmis meeskond, kes jagab meelsasti meie autoveotreilerite kohta lisainfot ning kelle poole võite rendiperioodil tekkivate küsimustega alati pöörduda.

Kui vajate autoveotreilerit, siis hea meelega oleme teile sellega abiks. Võtke meiega ühendust treileri broneerimiseks ja lisainfo saamiseks. 

bottom of page