top of page

VEOTEENUS

Veoteenus on üks meie põhivaldkondadest, millega oleme tegelenud juba 2001. aastast. Vedusid teostame hüdrotõstukiga varustatud veoautodega (tõstukautodega). Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõige mugavamat ja ökonoomsemat veoteenust – me mitte üksnes ei transpordi teie kaupa punktist A punkti B, vaid veoki küljes oleva hüdrotõstuki abil saame selle ise ka peale tõsta ning soovitud kohas maha laadida. Nii jõuavad teie kaubad õigesse kohta vaid ühte transpordi- ja tõstevahendit kasutades. Selline kaks ühes lahendus – veoteenus ja tõsteteenus koos – võimaldab kokku hoida nii kulusid kui aega.

 

Veoteenust pakume nii Eestisiseselt kui ka kaupade transpordil Skandinaaviasse, Baltimaadesse ja teistesse Euroopa riikidesse.

VEOTEENUS TÕSTUKAUTODEGA

Osutame veoteenust 14 tõstukauto ehk kraanaautoga, mille:

 • kandejõud on vahemikus 4,7–14 tonni

 • veokasti pikkused vahemikus 4–8,6 meetrit

 • kraana tõstejõud vahemikus 2–17,4 tonni

 • maksimaalne tõstekõrgus vahemikus 12–42 meetrit

 

Raskemate ja suuremate koormate vedamiseks on võimalik veokitele taha haakida haagis, mille kandevõime on 14 tonni ning pikkus 7,15–7,45 meetrit.

 

Meie kraanaautodest kolm on multilift veokid. Lisaks kuulub meie masinaparki üks  kraanata multilift auto. Täpsemalt saab meie masinapargiga tutvuda siin.

Erinevate kaupade peale- ja mahalaadimiseks kasutame mitmeid tõstevahendeid – tõstetraaverseid, tõsteharki, tõstetroppe, tõstekette, plekitõsteraame, greiferkoppa, haaratsit, pealesõiduteid, klaasiimurit ja tõstekorvi.

Lisainfo ja tellimine

TEOSTATAVAD VEOD

Meie suur ja mitmekülgne kraanaautode masinapark ning lai valik tõstevahendeid võimaldab meil vedada väga erinevaid kaupu ning tõsta need täpselt sinna, kuhu vaja. Nii jõuavad näiteks katusekattematerjalid müüjalt otse teie maja katusele, kivialused ehituspoest sobivasse kohta ehitusplatsil ning põllumajandustehnika müüjalt teie õuele.  

 

Põhiliselt hõlmab meie tõste- ja veoteenus:

 • Ehitusmaterjalide transporti

 • Klaaside transporti ja paigaldust

 • Masinate ja rasketehnika transporti

 • Soojakute ja konteinerite transporti

 • Moodulmajade transporti ja paigaldust

 • Metallkonstruktsioonide transporti ja paigaldust

 • Betoonkonstruktsioonide transporti ja paigaldust

 • Puitkonstruktsioonide, sealhulgas katusefermide
  transporti ja paigaldust

 • Palkide ja palkmaja detailide transporti ja paigaldust

 • Tööstusseadmete transporti ja paigaldust

 • Vanametalli transporti

 • Paatide ja jahtide transporti

 • Ülegabariidiliste koormate transporti

 

Eelnev loetelu ei ole kindlasti lõplik ning oleme valmis vedama väga erinevaid koormaid. Näiteks oleme transportinud ja paika tõstnud nii skulptuure kui jääskulptuure, jõulukuuski, kümblustünne, mängumajasid, reoveemahuteid ning palju muud. Meie masinapargis olevad multilift veokid võimaldavad meil vedada ka puistematerjale (killustik, liiv, muld, kruus, täitepinnas, saepuru, turvas jms), ehitusprahti jne.

Veoteenus-kraanaauto-ja-haagisega.jpg
Veoteenus-koos-tõstetöödega-maja-ehitusel.jpg

Tutvuge meie lepingutingimustega siin.

MIKS VALIDA MEIE VEOTEENUSED

Kiirus

Meie suur masinapark võimaldab meil kiiresti reageerida teie veosoovile ning pakkuda veoteenust ka lühikese etteteatamise tähtajaga.

Paindlikkus

Teostame töid vajadusel 24/7, sealhulgas ka nädalavahetuseti, pühade ajal ja öösel.

Usaldusväärsus

Peame alati oma kokkulepetest kinni ning teostame veod õigeaegselt ja ohutult.

Mitmekülgsus

Meie masinaparki kuulub väga erineva kandejõu ja tõstekõrgusega kraanaautosid. Nii saame alati tagada, et teie töö saab tehtud just teie veo jaoks sobivaima masinaga ning kõige optimaalsemate kuludega.

Kompetents

Meie juhid on läbinud kõik vajalikud koolitused ning omavad pikaajalist kogemust tõste- ja veoteenuse osutamisel. Kõik tööd saavad tehtud turvaliselt ja ohutuseeskirjasid järgides.

Sõbralik ja professionaalne klienditugi

Oleme teie jaoks alati olemas ning nõustame hea meelega teid parima veo- ja tõstelahenduse valikul.

Kaasaegne tehnika

Meie kraanaautod on kaasaegsed ning hästi hooldatud.

Raskete veoste transport

Meie suurima kandejõuga kraanaautod võimaldavad vedada ja tõsta ka väga raskeid koormaid.

Ülegabariidiliste kaupade transport

Teostame ka ülegabariidilisi vedusid. Taotleme ise kõik vajalikud load ja kooskõlastused ning koostame kõige optimaalsema marsruudi.

Paigaldus objektil

Me üksnes ei paku veoteenust koos kauba mahalaadimisega, vaid vajadusel töötame koos teiega ka objektil – abistame teie paigaldus- ja ehitusmeeskonda töö teostamiseks vajalike tõstetöödega.

Ükski töö ei ole meie jaoks liiga väike või suur. Andke meile teada, mis ja millal vajab vedamist ning meie hoolitseme juba ülejäänu eest.

bottom of page