top of page

KONTEINERITE RENT

Pakume konteinerite renti mitmesuguste jäätmete kogumiseks – ehitusjäätmed, haljastusjäätmed, jäätmed kinnistute ja majapidamiste koristustöödelt jms. Ühteaegu teostame antud jäätmete ja ehitusprahi äravedu prügilatesse.

 

Konteinerite rendi teenust pakume Harjumaal ja selle lähiümbruses. Sageli saame konteineri kohale toimetada ka lühikese etteteatamise ajaga. Võtke meiega alati ühendust ka siis, kui konteineri renti kiiresti vajate.

RENDITAVAD KONTEINERID

Meie rendikonteinerid on kuues erinevas suuruses:

 • 6 m3 konteriner

 • 13 m3 konteiner

 • 15 m3 konteiner

 • 21 m3 konteiner

 • 37 m3 konteiner

 • 43 m3 konteiner

 

Olenemata konteineri suurusest on selle maksimaalne lubatud kaal 15 tonni. Raske koorma jaoks tuleks tellida väiksem konteiner.

Kõik konteinerid on ustega, mistõttu saab neid lihtsalt täita ka kahveltõstuki või käsikäruga. Konteinerite veoks kasutame multilift veokeid, millest kolm on varustatud hüdrokraanaga. Kui soovite ära visata raskeid esemeid, mida ise sisse tõsta ei jõua ning tõstukit käepärast pole, siis saame need esemed ise kraana abil konteinerisse tõsta. Andke meile sellisest soovist vaid eelnevalt ette teada. Nii saame tagada, et konteinerile tuleb järele just hüdrokraanaga varustatud veok.

Lisainfo ja tellimine

KONTEINERITE RENDI HIND

Meie konteinerite rent maksab:

 • 6–21 m3 konteiner – 5 EUR/päev+km

 • 37–43 m3 konteiner – 8 EUR/päev+km

Konteineri rendi hinnale lisandub konteineri kohaletoomise ning jäätmete äraveo ja utiliseerimise maksumus. Andke meile teada, kuhu konteinerit vajate ja mis liiki prügiga on tegemist ning saame teile seejärel teha täpse pakkumise.

KONTEINERITE RENT ERINEVATE JÄÄTMETE KOGUMISEKS

EHITUSJÄÄTMED

Ehitusjäätmed on kivide, telliste, metalli, betooni, puidu, klaasi, plasti ja teiste ehitusmaterjalide jäätmed. Neid tekib alati ehitus-, remondi- ja lammutustööde käigus ning konteineri rent võimaldab ehitusjäätmed juba tööde käigus kokku koguda. Kui eriliigilisi ehitusjäätmeid on palju, siis on soovitav need kõik koguda eraldi konteineritesse. Paljud ehitusjäätmed on taaskasutatavad ning liigiti sorteeritud jäätmete vastuvõtt on soodsam.

 

Kui konteiner saab täis ning vajate ehitusprahi äravedu, siis piisab vaid telefonikõnest meile ning viime teie jäätmed vastavasse jäätmejaama. Vajadusel asendame konteineri uuega või toome tagasi sama tühjendatud konteineri.

 

Jäätmete kogumisel on oluline meeles pidada, et ohtlikud jäätmed tuleb alati koguda ja üle anda liikide kaupa eraldi, sealhulgas asbesti sisaldavad tooted ja materjalid (eterniit ja asbestmatid), õlid, värvid, lakid ja nende anumad, floresentslambid, auto rehvid ja varuosad, tõrvapapp, bituumen jne. Vedelad ohtlikud ehitusjäätmed peavad olema suletud anumates (purgid, kanistrid jms). Kui soovite konteinerit rentida ohtlike jäätmete jaoks, siis andke sellest meile kindlasti eelnevalt teada.

HALJASTUSJÄÄTMED

Haljastusjäätmed on oksad, puulehed, niidetud muru, taimed jms. Konteinerite rent haljastusjäätmete kogumiseks on hea lahendus näiteks sügisese ja kevadise lehekoristuse ajal. Toome soovitud suuruses konteineri kokkulepitud ajal kohale ning selle täitudes korraldame haljastusjäätmete äraveo. Kuna konteinerid saab soovi korral katta veekindla kattega või võrkkattega, siis võite kindel olla, et juba konteinerisse kogutud lehed ka suurema tuulega sealt minema ei lenda.

 

Juhime teie tähelepanu sellele, et haljastusjäätmed tuleb koguda teistest jäätmetest eraldi, neid ei tohi panna muude jäätmete ja prügiga samasse konteinerisse. Haljastusjäätmete näol on tegemist väärtusliku taaskasutatava ressursiga, millest toodetakse näiteks komposti. Kui aga haljastusjäätmed panna teiste jäätmetega samasse konteinerisse, siis ei ole võimalik neid taaskasutada.

MAJAPIDAMIS- JA KORISTUSJÄÄTMED

Meie konteinerite rent sobib väga hästi ka kinnistute ja majapidamiste suuremate koristustööde ajaks. Olgu tegemist eramaja või kortermajaga – konteineri rent koos jäätmete äraveoga on väga mugav lahendus koristustööde läbiviimiseks. Konteinerisse võib panna erinevat liiki jäätmeid (sealhulgas kodumasinaid ja elektroonikajäätmeid), välja arvatud ohtlikke jäätmeid.

Haljastusjäätmed
Ehitusjäätmed
Koristusjäätmed

KONTEINERITE RENDI MEELESPEA

 • Jäätmed ei tohi ulatuda üle konteineri servade.
   

 • Raskete jäätmete jaoks tuleb tellida väiksem konteiner. Kui tegemist on näiteks kivide, betooni, pinnase ja muude raskete materjalidega, siis küsige meilt alati nõu sobiva konteineri valikul. 
   

 • Jäätmetega täidetud konteineri maksimaalne kaal võib olla 15 tonni.
   

 • Veenduge enne konteineri tellimist, et konteineri paigaldamiseks on piisavalt ruumi. Konteineri paigaldamiseks peab olema vähemalt 12 meetrit vaba ruumi (konteiner + veok).
   

 • Veenduge, et konteineri toomisel ja äraviimisel on veokile tagatud juurdepääs.
   

 • Kui soovite konteineri paigaldada tänavale, siis tuleb see kohaliku omavalitsusega eelnevalt kooskõlastada.

Tutvuge meie lepingutingimustega siin.

MIKS VALIDA MEIE KONTEINERITE RENT

Lihtne kasutada

Kõik konteinerid on ustega, mis teeb nende täitmise väga lihtsaks.

Paindlikkus

Reageerime teie konteineri rendisoovile kiiresti ning toimetame selle kohale niipea kui võimalik. Olenevalt olukorrast on võimalik ka sama päeva tarne.

Usaldusväärsus

Peame alati kokkulepetest ja tähtaegadest kinni.

Mugavus

Teie ülesandeks on vaid konteineri tellimine. Meie hoolitseme lisaks konteineri kohaletoimetamisele ka jäätmete äraveo eest.

Suuruste valik

Meie erinevas suuruses konteinerid võimaldavad teil valida just teie vajadustele kõige sobivama.

Raskete esemete tõstmine

Meie kraanadega varustatud multilift veokid võimaldavad meil rasked esemed ise konteinerisse tõsta.

Sõbralik klienditugi

Oleme teie jaoks alati olemas ja nõustame teid hea meelega sobivaima konteineri valikul ning jäätmete äravedu puudutavates küsimustes.

Vajate te konteinerit väikese töö või suure ehitusprojekti jaoks, andke meile sellest teada ning hoolitseme nii konteineri kohaletoomise kui jäätmete äraveo eest. 

bottom of page