top of page

KALLURVEOD

Kallurveo teenust pakume multilift veokitega, millele saame paigaldada erineva suurusega multilift kastid / konteinerid. Multilift auto on sisuliselt kallurauto, kuid selle eeliseks on, et kasti on võimalik eemaldada ning vajadusel objektile maha jätta. Samuti on eeliseks erineva mahuga kastide kasutamise võimalus.

 

Teostame kallurvedusid nii teenustööna kui koos puistematerjalide müügiga. Saame oma multilift veokitega transportida kõiksuguseid puistematerjale (muld, killustik, kruus, liiv, freesasfalt, turvas, saepuru jne), teostada pinnase äravedu ja utiliseerimist, jäätmete (ehitusjäätmed, koristusjäätmed, haljastusjäätmed jms) äravedu, samuti talvel lume äravedu. Lisaks teeme objektisiseseid puistematerjalide ja pinnase vedusid.

Kallurvedusid teostame Harjumaal ja selle lähiümbruses. Suuremahuliste objektide puhul ka üle Eesti. Teenust osutame nii era- kui äriklientidele, olgu tellimuseks mitmed koormatäied materjali ehitusobjektile või väike koormatäis mulda haljastustöödeks. Meie minimaalseks kallurveo koguseks on vaid 1 tonn.

MULTILIFT KASTID JA MULTILIFT AUTOD

Meil on olemas lai valik teisaldatavaid multilift kaste. Need on mahutavusega:

 

  • 6 m3

  • 13 m3

  • 15 m3

  • 21 m3

  • 37 m3

  • 43 m3

Multilift autosid on meil neli, kandevõimega 10 – 15 tonni. Kolm nendest on varustatud hüdrokraanaga. Seega saame vajadusel ise ka materjalid peale laadida. Kasutame selleks erinevaid lisaseadmeid – greiferkoppa puistematerjalide tõstmiseks ning haaratsit palkide, maakivide jms laadimiseks. Meie veokite ja nende võimalustega saate tutvuda siin

Lisainfo ja tellimine

Multilift-auto-greiferkopaga
Ehitusjäätmete-konteiner.jpg

PINNASE ÄRAVEDU JA UTILISEERIMINE

Pinnase äravedu saame teostada kahel erineval viisil:

  • transpordime äraveetava pinnase tellija poolt soovitud sihtkohta ladustamiseks

  • pakume täisteenust koos pinnase utiliseerimisega

 

Viimane variant on tellija jaoks väga mugav juhul, kui ei ole soovi antud pinnast taaskasutada. Sellisel juhul hoolitseme pinnase utiliseerimise eest meie.   

 

Pinnase äravedu saab ühendada ka uute materjalide objektile transportimisega. Sama multilift veokiga objektile naastes on võimalik peale võtta tagasitäitematerjal või muud vajaminevad ehitusmaterjalid ning seeläbi veokulusid optimeerida. Korraga saame peale võtta kuni 15-tonnise koorma.

JÄÄTMETE ÄRAVEDU

Ehitusjäätmete ja muude jäätmete äravedu teostame samuti multilift veokitega. Multilift kaste / konteinereid ehitusjäätmete, haljastusjäätmete või muu prahi kogumiseks on meilt võimalik ka rentida. Toome konteineri teie poolt soovitud kohta ning tuleme sellele kokkulepitud ajal järele. Konteinerisse kogutud jäätmed viime vastavasse jäätmejaama. Täpsemalt lugege meie konteinerite rendi kohta siit.

Tutvuge meie lepingutingimustega siin.

MIKS VALIDA KALLURVEO PARTNERIKS MEID

Usaldusväärsus

Omame ligi 20 aastast kogemust kallurvedude teostamisel. Võite alati kindel olla, et töö saab tehtud kvaliteetselt ning tähtaegadest ja kokkulepetest kinni pidades.

Kiirus

Sageli saame teie kallurveo soovile reageerida kiiresti. Võtke kindlasti meiega ühendust ka siis, kui meie teenuseid juba samal päeval vajate.

Paindlikkus

Vajadusel töötame ka väljaspool tavapäraseid tööaegu.

Kraanaga varustatud veokid

Kolm meie multilift autot on varustatud hüdrokraanaga, mis võimaldab meil veetavad materjalid ja jäätmed ka ise peale laadida.

Kaasaegne tehnika

Kõik kallurveod saavad tehtud kaasaegset, hästi hooldatud tehnikat kasutades.

Sõbralik meeskond

Suhtume alati oma klientidesse austusega, olgu tegemist suure ehitusettevõtte või erakliendiga. Oleme vajadusel alati teile oma nõu ja jõuga abiks.

Kui vajate kallurveo teenust või multilift kasti, siis oleme vaid

telefonikõne või e-kirja kaugusel.

bottom of page