top of page

Meie valikus on 17 erinevat reklaamtreilerit ehk reklaamhaagist, mida on võimalik rentida nii lühikeseks ajaks kui pikemaks perioodiks.

 

Reklaamtreiler võimaldab väga kuluefektiivselt viia teie sõnumi sinna, kus on teie sihtrühm. Tänu mobiilsusele saab seda paigaldada pea kõikjale – linnatänavatele, parklatesse, haljasaladele, maanteede äärde, suursündmuste toimumiskohta jne ehk täpselt sinna, kuhu vaja. Kuna tegemist on ajutise reklaamiga asukohas, kus tavapäraselt reklaami ei ole, siis köidab reklaamhaagis kindlasti möödujate tähelepanu ning teie sõnum jõuab sihtrühmani.

 

Reklaamtreiler on kliendi sõnumi kandja ning meie jaoks on väga oluline selle hea välisilme. Reklaamtreiler ei tohi mõjutada reklaami väljanägemist ega muljet sellest. Võite alati kindlad olla, et kõik meie reklaamtreilerid on väga heas tehnilises seisukorras ning esindusliku väljanägemisega.

REKLAAMTREILERITE TEHNILISED ANDMED

Meie reklaamtreilerid on väga tugeva ja vastupidava konstruktsiooniga. Stabiilsuse suurendamiseks on iga reklaamtreiler varustatud nelja teleskoopjalaga. Selleks, et reklaamhaagis peaks vastu ka tugevamatele tuultele ega läheks ümber, on võimalik sellele asetada lisaraskused. Vajadusel anname need reklaamhaagisega kaasa.

 

Meie valikus on kolmes erinevas mõõdus reklaamtreilerid. Iga reklaamtreiler on kasutatav nii ühe- kui kahepoolsena.

MEIE REKLAAMTREILERID

Reklaamtreiler 4x2 m

Treileri laius: 2,1 m

Treileri pikkus: 5,5 m   

Treileri kõrgus: 2,6 m

Treileri kaal: 400 kg

Paigaldusmõõt:* 5,1x5,5 m

Reklaami mõõt: 4x2 m

Kogus: 5 tk

Reklaamtreiler 5x3 m

Treileri laius: 2,1 m

Treileri pikkus: 6,5 m   

Treileri kõrgus: 3,6 m

Treileri kaal: 500 kg

Paigaldusmõõt:* 5,1x6,5 m

Reklaami mõõt: 5x3 m

Kogus: 2 tk

Reklaamtreiler 6x3 m

Treileri laius: 2,1 m

Treileri pikkus: 7,5 m   

Treileri kõrgus: 3,6 m

Treileri kaal: 500 kg

Paigaldusmõõt:* 5,1x7,5 m

Reklaami mõõt: 6x3 m

Kogus: 10 tk

* Reklaamtreileri gabariidid väljatõmmatud teleskoopjalgadega.

REKLAAMTREILERI RENDI HIND

Reklaamtreileri rendi tavahind on 10 EUR/päev+km. Konkreetne hind sõltub rendiperioodist ja renditavate treilerite arvust. Pikema rendiperioodi ja mitme reklaamhaagise korraga rentimise korral pakume soodsamat hinda. Täpse pakkumise saamiseks võtke palun meiega ühendust.

REKLAAMTREILERIL KASUTATAV REKLAAMBÄNNER

Reklaamtreileril kasutatava reklaami materjalina soovitame kasutada PVC kangast, millel on tagasi keeratud servad ning kõikides äärtes öösid ca 30 cm vahedega. Reklaambänner paigaldatakse treilerile kaablisidemetega, millega pingutatakse reklaamkangas reklaamhaagise raami vahele.

LISATEENUSED REKLAAMTREILERI RENDIL

Lisaks reklaamtreileri rendile on meilt võimalik tellida ka reklaami trükk. Samuti paigaldame soovi korral ise reklaamid treilerile ning transpordime need soovitud asukohta ja tagasi. Reklaamhaagise asukohtade kooskõlastamiseks ja reklaamiloa saamiseks võtke ühendust kohaliku omavalitsuse vastava ametnikuga.

MIKS VALIDA MEIE REKLAAMTREILERID

 • Meie reklaamtreilerite rendihind on soodne. Küsige meilt alati personaalset pakkumist, kuna hind sõltub nii renditavate reklaamhaagiste arvust kui rendiperioodi pikkusest.
   

 • Meie reklaamtreilerid on hästi hooldatud ja hea väljanägemisega.
   

 • Meil on saadaval suur hulk reklaamhaagiseid kolmes erinevas mõõdus. Kui plaanite oma kampaaniat läbi viia paljudes asukohtades, siis saate kõik reklaamhaagised rentida ühest kohast ning oluliselt soodsama hinnaga.
   

 • Soovi korral paigaldame ise teie reklaamid treileri külge ning viime kohale, kuhu vaja.
   

 • Vajadusel on võimalik meie kaudu tellida ka reklaamide trükk. 
   

 • Meie abivalmis töötajad on teile hea meelega abiks kõikides reklaamhaagiseid puudutavates küsimustes.

Meie reklaamhaagised annavad teile võimaluse viia oma reklaamsõnum

täpselt sinna, kus on teie kliendid. Võtke meiega ühendust ning teeme

teile personaalse rendipakkumise. 

bottom of page