top of page

MEIST

Oleme pikaajalise kogemusega Eesti ettevõte, mis alustas tegevust 2001. aastal. Kogu selle aja oleme tegutsenud Arula Veod nime all, 2017. aastal sai sellest ka meie ärinimi.

 

Meie põhitegevusalaks on veoteenuse ja tõsteteenuse pakkumine. Kraanaga varustatud veokitega saame transporditavad kaubad ise peale laadida ning tõsta objektil täpselt sinna, kuhu vaja. Nii jõuavad teie kaubad kohale vaid ühte transpordi- ja tõstevahendit kasutades. Samamoodi oleme oma kraanaautodega abiks kõikvõimalike tõstetööde teostamisel ehitusobjektidel ning muudes olukordades.

 

Meie kraanaautode masinapark on üks suurimaid ja mitmekülgsemaid Eestis, mis võimaldab meil kasutada just teie veoks ja tõstetööks kõige sobivamat lahendust. Nii saame tagada, et töö saab tehtud kõige optimaalsemate kuludega. Tänu suurele masinapargile saame sageli reageerida teie veo- ja tõstesoovile ka väga lühikese etteteatamise ajaga.

 

Lisaks veoteenusele ja tõsteteenusele teostame kallurvedusid nii teenustööna kui koos puistematerjalide müügiga (muld, killustik, liiv, kruus jms). Samuti rendime konteinereid ehitus- ja muude jäätmete kogumiseks. Teenus hõlmab nii konteinerite kohaletoomist kui äraviimist koos tühjendamisega.

 

Meie teenuste hulka kuulub ka ekskavaatorilaaduri ja käärtõstuki rent ning haagiste, autoveotreileritehobuveotreilerite ja soojakhaagise rent. Lai valik erinevaid haagiseid võimaldab teil valida kõige sobivama haagise oma veo teostamiseks. Ühtlasi pakume reklaamhaagiste renti, mis on äriklientidele hea võimalus oma reklaamsõnumi viimiseks sihtrühmani.

Lisaks eelnevale tegeleme ka veoautode remondi ja hooldusega. Igapäevaselt hoolitseme selle eest, et meie masinapark korras oleks ning kõrvaltegevusena pakume seda teenust ka klientidele.

Kas saame oma teenustega teile abiks olla? Võtke meiega ühendust.

bottom of page