top of page
Mulla müük

Pilt on illustratiivne

MULLA MÜÜK

Mulla müük Tallinnas, Harjumaal ja lähiümbruses koos kohaletoimetamisega. Mulda müüme nii lahtise koormana kui bigbag kottides. Maksimaalne ühe koorma suurus on 15 tonni, minimaalne 1 tonn. Bigbag koti suurus on 0,7 m3.

 

Meie valikus on sõelutud muld ehk haljastusmuld ning sõelumata muld. Mulla hind koos transpordiga oleneb mulla liigist ja teie asukohast. Küsige palun personaalset pakkumist!

SÕELUTUD MULD EHK HALJASTUSMULD

Sõelutud muld on põllult kooritud ja seejärel sõelutud muld. See on kvaliteetne haljastusmuld, millest on sõelumisega eemaldatud kõik suuremad osised (kivid jms). Sõelutud muld sobib väga hästi erinevate aia- ja haljastustööde tegemiseks: muru külvamiseks, taimekasvatuseks, peenarde rajamiseks ja kasvuhoonesse paigaldamiseks. Lisaks võib sõelutud mulda kasutada aia tasandamiseks ja äravajunud kohtade täitmiseks.

SÕELUMATA MULD EHK TÄITEMULD

Sõelumata muld ehk täitemuld ei ole nii kvaliteetne kui sõelutud muld. Kuna täitemuld on sõelumata, siis sisaldab see kivisid ja muid suuremaid osiseid. Sõelumata muld sobib kasutamiseks haljastustöödel, näiteks suuremate lohkude, aukude jms täiteks. 

Vajate sõelutud mulda või sõelumata mulda? Võtke meiega ühendust ja küsige pakkumist. Peagi oleme mullakoormaga seal kus vaja.

bottom of page