top of page

TÕSTETEENUS

Tõsteteenus on üks meie põhispetsialiteet, milles omame ligi 20-aastast kogemust. Tõstetöid teostame hüdrokraanaga varustatud kraanaautodega. Need võimaldavad tõstetööd läbi viia maksimaalselt kuni 42 m kõrgusel ning tõsta kuni 17,4 tonni kaaluvaid esemeid. Raskemate esemete tõstetööde teostamiseks saame korraga kasutada mitut kraanaautot. Meie kraanaautode, nende tehniliste näitajate ja hindadega saate tutvuda siin.

TÕSTETEENUS ERINEVATE TÖÖDE TEOSTAMISEKS

Tõsteteenus on vajalik kõrgustes teostatavate ehitus- ja montaažitööde läbiviimiseks, erinevate raskete esemete tõstmiseks, remonttööde teostamiseks kõrgustes ning paljudes muudes olukordades. Tõstetööd kuuluvad lahutamatult järgmiste tööde teostamise juurde:

 

 • Element- ja moodulmajade montaaž

 • Palkmajade montaaž

 • Fermide montaaž

 • Metallkonstruktsioonide montaaž

 • Sandwich-paneelide montaaž

 • Betoonkonstruktsioonide montaaž

 • Klaaside paigaldus

 • Rõdude paigaldus

 • Reoveemahutite paigaldus

 • Valgustuspostide, portaalide ja konsoolide paigaldus

 • Teeviitade paigaldus

 • Ehitusmaterjalide tõstmine ehitusobjektil, sealhulgas katusele ja kõrgematele korrustele

 • Paatide ja jahtide vette ja veest välja tõstmine

Lisainfo ja tellimine

Tegemist on vaid väikese osaga tõstetöödest, mida saame teostada. Meie masinapargis on 14 erineva võimekusega kraanaautot, mistõttu saame teid aidata nii kergemate kui raskete esemete tõstmisel. Ükski tõstetöö ei ole meie jaoks liiga väike või liiga suur. Meie spetsialistid selgitavad alati välja, milline on teie tõstevajadus ja mis kraana selle teostamiseks kõige paremini sobib. Nii saavad vajalikud tõstetööd tehtud kõige optimaalsemate kuludega.

MONTAAŽI- JA PAIGALDUSTÖÖD

Eelpool välja toodud montaaži- ja paigaldustööde teostamisel oleme tõsteteenusega abiks tellija paigaldusmeeskonnale – tõstame kraanaga detailid vajalikku kohta ja hoiame neid paigal, kuni paigaldusmeeskond on need kinnitanud. Kuna teostame tõstetööd kraanaautodega, siis saame materjalid ja konstruktsioonid ka ise kohale transportida (vt veoteenus). Nii saate kasutada veoteenuse ja tõsteteenuse kaks ühes lahendust, mis võimaldab kokku hoida nii aega kui kulusid. 

Lisaks paigaldus- ja montaažitöödele saame oma tõsteteenusega abiks olla ka demontaažitööde juures.

LISASEADMED TÕSTETÖÖDE TEOSTAMISEKS

Mitmekülgsete tõstetööde teostamiseks kasutame erinevaid tõstevahendeid – tõstetraaverseid, tõsteharki, tõstetroppe, tõstekette, plekitõsteraami, haaratsit, greiferkoppa ja klaasiimurit. Lisaks on meil olemas tõstekorvid, mis võimaldavad üles tõsta inimesi kõrgustes läbiviidatavate tööde tegemiseks – näiteks reklaamide, teeviitade, portaalide ja konsoolide paigaldamiseks, elektri- ja fassaaditööde teostamiseks, puude ja okste lõikamiseks.

Tõstetöö-kraanaautoga.jpg

Tutvuge meie lepingutingimustega siin.

MIKS VALIDA MEIE TÕSTETEENUS

Kiirus

Meie suur kraanaautode masinapark võimaldab meil reageerida teie tõstevajadusele kiiresti ning teostada tõstetööd ka lühikese etteteatamise ajaga.

Paindlikkus

Teostame tõstetöid vajadusel ka nädalavahetuseti, pühadel ja öisel ajal.

Usaldusväärsus

Meie jaoks on töö kvaliteet ja kliendirahulolu väga oluline. Võite kindlad olla, et teostame kõik tõstetööd täpselt ja ohutult.

Mitmekülgsus

Meie masinaparki kuuluvad erineva kandevõime ja tõstekõrgusega kraanad. See võimaldab meil valida töö teostamiseks just teie tõstevajaduse jaoks sobivaima kraana ning teostada töö kõige optimaalsemate kuludega.  

Kompetents

Meie juhid on läbinud kõik tõstetööde teostamiseks vajalikud koolitused ning omavad pikaajalist kogemust tõsteteenuse osutamisel.

Sõbralik ja professionaalne klienditugi

Oleme oma nõuannetega teile meeleldi abiks parima tõstelahenduse valikul.

Kaasaegne tehnika

Meie masinaparki kuuluvad kaasaegsed kraanaautod, mis läbivad regulaarselt põhjalikud hooldused.

Raskete esemete tõstmine

Meie võimsaimate kraanaautodega saab tõsta ka väga raskeid esemeid ja konstruktsioone. Kui sellest väheks jääb, siis saame tõstetööl korraga kasutada ka mitut kraanat.

Tõste- ja veoteenuse kombineeritud lahendus

Me ei paku üksnes tõsteteenust, vaid saame vajadusel sama tõstetööd teostava kraanaautoga materjalid ja konstruktsioonid ka kohale toimetada. Tõstame need laadmiskohas peale, transpordime objektile ning laadime maha, kuhu vaja.

Ükski töö ei ole meie jaoks liiga väike või liiga suur. Andke meile teada, mis tõstetöö teil on vaja teostada ning ülejäänu eest hoolitseme juba meie.

bottom of page