top of page

HAAGISTE JA VEOAUTODE REMONT NING HOOLDUS

Haagiste ning veoautode remont ja hooldus on üks meie kõrvalaladest, millega oleme tegelenud juba mitmeid aastaid. Meil on endal suur masinapark, mille hooldamise ja remondiga igapäevaselt tegeleme ning pakume seda teenust ka klientidele. Meie töökoda asub Aila külas Saue vallas.

VEOAUTODE REMONT JA HOOLDUS

Teostame erinevat tüüpi ja marki veoautode remonti ja hooldust. Suurimad kogemused on meil seni Volvo, MAN ja Scania veokitega.

 

Meie veoautode remondi teenus hõlmab:

  • pidurite remonti

  • sildade remonti

  • käigukastide remonti

  • sidurite remonti ja vahetust

 

Samuti saame teostada mitmeid muid töid. Seetõttu tasub alati küsida ka muude remondi teenuste kohta, mida vajate, aga mida ülaltoodud nimekirjas pole.

 

Veoautode remondil ja hooldusel kasutame alati vaid kvaliteetseid tooteid ja materjale. Korraga saame ette võtta kahe veoauto remont- ja hooldustööd.

HAAGISTE REMONT JA HOOLDUS

Lisaks veokitele teostame ka haagiste (täishaagis, poolhaagis, kesktelg haagis) remont- ja hooldustöid. Meie haagiste remondi teenus hõlmab:

  • pidurite remonti

  • sildade remonti

  • pealisehitiste remonti

MIKS VALIDA MEIE REMONDI JA HOOLDUSE TEENUS

Operatiivsus

Saame reeglina lühikese aja jooksul reageerida veoautode remont- ja hooldustööde vajadusele.

Paindlikkus

Arvestame tööde teostamisel kliendi veograafikuga, et teie tavapärane töö oleks võimalikult vähe häiritud. Vajadusel töötame ka öösel ning nädalavahetusel.

Mitmekülgsus

Meil on kogemus mitmesuguste erinevate veoautode ja haagiste remontimisel ja hooldamisel.

Usaldusväärsus

Oleme alati klientide vastu ausad. Kui meil mõni töö üle jõu käib, siis anname sellest alati teada. Me ei hakka üle oma varju hüppama ning seadma kahtluse alla teenuse kvaliteeti.

Sõbralik klienditeenindus

Oleme alati vaid telefonikõne või e-maili kaugusel ning hea meelega jagame lisainfot ja vastame teie küsimustele.

Kas teie veoautod või haagised vajavad remonti ja hooldust? Võtke meiega ühendust ning teeme omalt poolt kõik, et teie sõidukid kiiresti ja turvaliselt teedel tagasi oleksid.

bottom of page